1. HNL mladi: Druga uzastopna pobjeda pionira Međimurja ovaj put protiv Intera, kadeti izgubili u zadnjim sekundama

Nastavljeno je prvenstvo 1. HNL za mlađe kategorije – pioniri i kadeti. Naše Međimurje ostvarilo je polovičan rezultat na gostovanju kod Intera u Zaprešiću. Pioniri su slavili pobjedu 2:0, dok su kadeti ostali bez bod u sudačkoj nadoknadi 2:3.

Pioniri Marija Šarića povezali su dvije uzastopne pobjede. Nakon pobjede nad Slaven Belupom, iz Zaprešića se vraćaju s tri vrijedna i značajna boda. U prvom dijelu bez golova, a do pobjede pioniri Međimurja dolaze početkom drugog poluvremena. U vodstvo je svoje suigrače u 37. minuti doveo Dino Horvat, a tri minute kasnije gol Frana Ivacija bio je dovoljan za pobjedu 2:0 protiv Intera.

Nažalost u utakmici punoj preokreta kadeti su poraženi 3:2 u sudačkoj nadoknadi. Nakon vodstva domaćina, golovima Lovre Panić Levaka i Ivana Levanića Međimurje preokreće rezultat. Vodstvo su držali sve do 84. minute kada Inter poravnava, a u sudačkoj nadoknadi Tomo Razum donosi veselje domaćinu. (d)