Loš dan za mlade nogometašice Međimurja, remi pionirki i poraz kadetkinja

U sklopu 15. kola 1. HNL za pionirke i kadetkinje mlade igračice ŽNK Međimurje ugostile su vršnjakinje iz Pule, ekipu Istre 1961.

U prvoj utakmici pionirki podjela bodova  u utakmici u kojoj su susret bolje otvorile igračice iz Pule. Povele su 0:2 da bi golom Eme Jalšovec poluvrijeme završilo 1:2. U nastavku pritisak domaćih cura urodio je plodom tek u sudačkoj nadoknadi kada gol postiže Lea Horvat za konačnih 2:2.

U drugoj utakmici kadetkinja apsolutna premoć gostujuće ekipe koja se bori za naslov prvaka sa zagrebačkim Agramom. Već na odlasku na odmor kadetkinje Istre 1961 imaju veliku prednost 0:4. U nastavku još četiri gola u domaćoj mreži i susret završava pobjedom gošći 1:8. Jedini pogodak za domaću ekipu postigla je Tara Tkalčec.