Rudaru i Graničaru gostujuće pobjede, Polet uvjerljiv kod kuće, Međimurje do prvog boda

Drugo kolo 3.NL Sjever bilo je uspješno za međimurske klubove.

Nakon dva kola Polet je zasjeo na čelo tablice sa šest bodova i gol razlikom 5:0. U drugom uzastopnom domaćinstvu razmontirali su goste iz Ludbrega. Gosti su odolijevali u prvom dijelu, a na odmor se otišlo prednošću Poleta golom Benka iz 12. minute. U nastavku prvo autogol Kudumije za 2:0, da bi u 70. Vincetić i u 79. Štefanec s dva gola donijeli svome klubu nova tri boda.

Poletu je za petama s istim brojem bodova susjedni Rudar, koji iz  međimurskog derbija u Domašincu donosi tri boda u Mursko Središće. U 22. minuti Nedeljko Kevin dovodi Rudar u vodstvo i s tim rezultatom se odlazi na odmor. U nastavku na gol se čekalo do 80. minute kada je 0:2 za Rudar golom Antolovića. Čepa Krznar je u 88. minuti smanjio na 1:2, ali dalje nije išlo i bodovi odlaze u Mursko Središće.

Najveće iznenađenje u ovom kolu priredio je Graničar iz Kotoribe koji je u Koprivnici iznenadio domaćina. Golovi su pali u nastavku, a za 0:1 pogađa Dario Nađ, da bi pobjedu golom u 58. minuti potvrdio Dean Volar.

U NK Međimurju su ljuti na suce koji su im isključili u prvom dijelu napadača Lacić-Klarića zbog dva žuta kartona, a na kraju igre u u sudačkoj nadoknadi prvo je zbog psovanja isključen predstavnik kluba Mihalović, da bi nakon njega sudac Ćosić isključio i trenera Simunića iz istog razloga. Naime Međimurje je već u 13. minuti imalo vodstvo 0:2 golovima Daniela Turka i brazilca Matheusa. Domaći u 15. minuti smanjuju na 1:2, da bi do boda došli daleko u sudačkoj nadoknadi golom iskusnog Suvajca.

U posljednjoj utakmici ovog kola u Pitomači su domaćin i varaždinski Varteks podijelili bodove.