Odbojkaši Centrometala unatoč porazu četvrti u državi i time izborili CEV Challenge cup

OKM CENTROMETAL – MOK MURSA – OSIJEK 1:3 (15:25, 25:17, 19:29, 19:25)

Odbojkaši Centrometala porazom u polufinalu doigravanja protiv osječke Murse završili su uspješnu sezonu. Opet je to bila odlična odbojkaška predstava.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli sa 5:0. Sve je Osječanima polazilo za rukom u prvom setu koji završava u njihovu korist sa 25:15.

Početak drugog seta i druga slika na terenu. Sada su Međimurci mnogo bolji, poveli su 5:2, ubrzo i 10:4. Proradio je blok domaćina, gosti se ne snalaze i prednost domaćina samo raste do konačnih 25:17.

Početkom trećeg seta Mursa je povela 5:1. Domaći se ne predaju i poravnato je kod 10:10. Nakon jedanaestog poena Bogdanović radi veliku seriju servisa i tu je set prelomljen. Mursa ga dobiva sa 25:19.

Početak četvrtog seta pripada Centrometalu koji vodi sa 3:0. Sredinom seta Mursa preokreće, ubrzo dolazi i do četiri poena prednosti. Nakon toga Osječani drže rezultat pod kontrolom do konačnih 25:19.

Ovim porazom odbojkaši Centrometala su četvrti u državi i time izborili CEV Challenge cup.