MSTC Čakovec poražen na domaćem terenu

Nakon poraza od 3:0 u prvom kolu u Varaždinu, od STARR-a, MSTC Čakovec je istovjetnim rezultatom kao domaćin poražen i od Požege. Veći otpor igračima iz Požege je s dva osvojena dva seta pružio Matija Barić, dok su Filip Godina i Filip Panić pružili nešto slabiji otpor. Čakovčani će zbog toga bodove morati tražiti protiv slabijega protivnika u nastavku prvenstva.

Ono što će se pamtiti sa subotnje utakmice je samo pokal Hrvatskoga stolnoteniskog saveza za osvojeno prvo mjesto u 1. Hrvatskoj ligi istok u prošloj sezoni, koji su pred početak primili od voditelja hrvatskih liga, Franje Capana.

U 3. kolu MSTC Čakovec je u subotu, 16. listopada, od 17 sati domaćin Libertas Marincoloru, a 23. listopada u goste dolazi Split.