2.8 C
Čakovec
Nedjelja, 21 travnja, 2024

Međimurske nogometne lige (najava): Susjedski derbi Plavi – Sokol

Najava – Međimurske nogometne lige

U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Subota:

Dinamo (P) – Centrometal, Aldić, I.Žganec, Čurila ; Darko Jambrović, Bratstvo (SV) – Nedelišće, Velđi, Filipić, Dominić ; S.Križarić, Graničar (K) – Mladost (SM), Juras, D.Novak, Kantoci ; I.Križarić, Mladost Komet –Bratstvo (J), Škrobar, Križarić, Toplek ; Bacinger, Podturen – Naprijed, Hrženjak, Šegović, Korunek ; Perko, Jedinstvo (GM) – Međimurec, Klarić, Čižmešija, Zavrtnik ; Hajdinjak

Nedjelja:

Galeb – Draškovec, Graf, Režek, Majetić ; Mijo Horvat, Sloga (Š) – BSK, Klobučarić, Sukanec, Felker ; Modlic

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Hodošan – Venera PMP, G.Žganec, Felker, Paman ; Dino Jambrović, Plavi – Sokol, Dumančić, Fodor, Fuček ; Radek, Hajduk (B) – Spartak, Srnec, Sukanec, Bašek ; Brezovački, Omladinac (NSR) – Kraljevčan 38, Fleten, Hrušoci, M.Trupković ; Z.Novak

Nedjelja:

Mladost (I) – Polet (P), Kukovec, Kraljek, L.Baksa ; Hozjak, Dubravčan – Strahoninec, Tomičić, Korunek, V.Žganec ; Podgorelec, Zasadbreg 77 – ČSK, Koprivec, I.Žganec, R.Kolarić ; Jakovljev, Trnava – Sloga (Č) u Donjem Kraljevcu, Hrženjak, Čurila, V.Baksa ; M.Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Drava (K) – Vidovčan, Koprivec, Kukovec, Vuk ; Najman

Nedjelja:

Budućnost (M) – Hajduk (Š), Klarić, Sakač, D.Trupković ; Mezga, Radnički – Mladost (D), Jurčec, D.Novak, Čižmešija ; Šoltić, Sloboda (M) – Mali Mihaljevec, Srnec, Paman, Zavrtnik ; Kovačić, Croatia –Omladinac (DS), Đurđek, Šegović, Grgić ; Vuk, Pobjeda – Sloboda (S), Dumančić, Križarić, Dominić ; Toplek, Jedinstvo (NSnD) – Borac PMP, Škrobar, Filipić, Toplek ; Kopasić, Drava (DM) – Pušćine, Fleten, Bašek, M.Trupković ; D.Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Torpedo – Budućnost (P) Režek : Fodor, Graničar (N) – Borac (DH), L.Baksa, Đurđek, Grgić

Nedjelja:

Jadran – Otok, Aldić, Hrušoci, I.Novak ; Posedi, Dubrava – Napredak, Juras, Vuk ; Juračić

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Donji Koncovčak – Šenkovec, Graf ; Puklavec, Bratstvo (P) – Trnovec, V.Žganec, Tomičić ; Tomašić, Mura – Parag, Majetić, Kraljek ; Posedi

Omladinac (M) je slobodan

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

Foto: Facebook NK Plavi Peklenica

 

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE