Međimurske nogometne lige (najava): Derbi susret Graničar (K) – Međimurec

Najava  – Međimurske nogometne lige

U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Subota:

Dinamo (P) – Draškovec, Turk, Zobec, Kovačić ; Šoltić, Bratstvo (SV) – Galeb, Dežđek, Križarić, Kantoci ; Kovačić, Graničar (K) – Međimurec, Dumančić, Filipić, Sukanec ; I.Križarić, Mladost Komet –Centrometal, Graf, Kukovec, D.Novak ; Mijo Horvat, Podturen – BSK, Aldić, Čurila, V.Žganec ; Bacinger

Nedjelja:

Sloga (Š) – Jedinstvo (GM), Juras, Šegović, Režek ; Toplek, Naprijed – Nedelišće, G.Žganec, Felker, Korunek ; D.Kovač, Bratstvo (J) – Mladost (SM), Fleten, Toplek, R.Kolarić ; Modlic

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Plavi – Polet (P), Velđi, Zavrtnik, Dominić ; Dino Jambrović, Hajduk (B) – Hodošan, Hrženjak, Paman, Bašek ; Juračić, Omladinac (NSR) – Venera PMP, Srnec, Felker, Šegović ; S.Križarić, Sloga (Č) – Strahoninec, Klarić, Toplek, Fuček ; Z.Novak

Nedjelja:

Dubravčan – Mladost (I), Majetić, Čurila, Fodor ; Radek, Zasadbreg 77 – Sokol, Kukovec, Grgić, I.Novak ; Posedi, Trnava – Spartak, Dumančić, Zobec, Kovačić ; Drvenkar, ČSK – Kraljevčan 38, Klobučarić, Križarić, I.Žganec ; Puklavec

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Drava (K) – Budućnost (M), R.Kolarić, I.Novak ; Kopasić, Pušćine – Vidovčan, G.Žganec, Majetić, Kraljek ; Darko Jambrović

Nedjelja:

Sloboda (M) – Hajduk (Š), Režek, Grgić, Vuk ; Podgorelec, Croatia – Radnički, Hrženjak, Paman, Hrušoci ; Perko, Pobjeda – Mladost (D), Klarić, Filipić, Kraljek ; Brezovački, Jedinstvo (NSnD) – Mali Mihaljevec, Velđi, Sukanec, Dominić ; Tomašić, Drava (DM) – Omladinac (DS), Škrobar, Zavrtnik, L.Baksa ; Najman, Borac PMP – Sloboda (S), Aldić, Bašek, V.Baksa ; M.Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 III.  MEĐIMURSKA LIGA – A

 Subota:

 Torpedo – Otok, Škrobar ; Tomašić, Napredak – Budućnost (P), Đurđek ; Mezga

Nedjelja:

Dubrava – Graničar (N), Srnec, D.Novak, V.Žganec ; Hajdinjak, Jadran – Borac (DH), Graf ; Kopasić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Mura – Šenkovec, Juras ; Radek, Bratstvo (P) – Omladinac (M), L.Baksa, V.Baksa ; Fodor, Trnovec – Parag u Nedelišću, I.Žganec, Korunek ; Jakovljev

Donji Koncovčak je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

 

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE