KUP: Graničaru (K) velika prednost pred uzvrat, Centrometal iznenadio Međimurca u gostima

Odigrane su prve polufinalne utakmice Kupa Nogometnog saveza Međimurja “Za prvih 1000 dana djetinjstva”.

U Kotoribi je domaći Graničar ugostio trećeligaša Dinamo iz Domašinca protiv kojeg su bili dominantni i upisali visoku 3:0 pobjedu. Na odmor se otišlo golom Daria Nađa u 43. minuti.

U nastavku igrači Graničara postižu još dva pogotka, još jedanput zabija Nađ u 78., a treći gol postiže Dean Volar u 90. minuti za veliku prednost Kotoripčana pred uzvrat u Domašincu.

Prvo poluvrijeme između Međimurca i Centrometala iz Macinca u općinskom derbiju završilo je bez golova. U nastavku dolazi do iznenađenja kada je Jaša Kocijan u 59. minuti zatresao mrežu domaćeg vratara Deana Šafarića. Pobjedom 0:1 Centrometal nosi lijepu prednost pred uzvrat na svom terenu.

Uzvratne utakmica polufinala igraju se kroz dva tjedna, 17. svibnja.