4. NL: Petarda Omladinca, nova pobjeda Nedelišća

U subotu su odigrane tri utakmice 24. kola 4. NL Čakovec – Varaždin, a sjajnu formu pokazali su Omladinac i Nedelišće.

Tri utakmice u subotu

Propuste Palovčana u prvom dijelu Omladinac je kaznio u posljednjoj minuti. U nastavku se domaćin razgoropadio i s još četiri gola uvjerljivo svladao Dinamo. Po dva puta za pobjedu 5:0  pogađali su Prenkpalaj i Jurinec,a jednom je zabio Marko Lukman.

U drugom srazu međimurskih klubova u Prelogu između Mladost Kometa i Centrometala podjela bodova u utakmici bez golova.

Nogometaši Nedelišća očito su u formi, upisali su treći uzastopni uspjeh i to na gostovanju kod Zelengaja. U čistoj 0:3 pobjedi strijelci su bili Treska, Farkaš i Kršlak.