Visokom pobjedom protiv Splita Zrinskice došle do drugog mjesta

U zaostaloj utakmici 1. kola 1HRL za žene, Zrinskice su u dvorani Aton u Nedelišću pred oko 300 gledatelja ugostile Žark Split. Pobjeda naših rukometašica ni u jednom trenutku nije došla u pitanje i susret je završio visokom pobjedom Čakovčanki 39:24 ( 20:12).

Gošće su odolijevale prvih 15 minuta kada je bilo 8:6, a do odlaska na odmor vodstvo Zrinskog samo se povećavalo, da bi na poluvremenu bilo 20:12 za domaće.

U nastavku u igri neravnopravnih protivnika vodstvo Zrinskica raslo je i dalje iz minute u minutu da bi na kraju završilo visokom pobjedom igračica iz Čakovca 39:24.

U takvoj igri trener Goran Mrđen dao je priliku svim igračicama,a gotovo sve, njih 12 se upisalo u listu strijelaca. Najefikasnija je bila Selena Milošević s 9 pogodaka, a 8 je postigla Kala Kosovac.

Tako igračice Zrinskog proljetni nastavak čekaju s visokog drugog mjesta, tik do Podravka Vegete.