Važna pobjeda Centrometala

U subotu je Centrometal očekivano stigao do desete prvenstvene pobjede. U Nedelišću je gostovao desetoplasirani OK Sisak.

Bolje su domaći ušli u utakmicu i poveli 12:7. No osjećalo se da ne igraju maksimalno i gosti su to koristili i u završnicu ušli samo sa poenom zaostatka. Ipak Juras je prošao na drugoj set lopti za 25:23.

U drugom setu Međimurci su sredinom seta imali već prednost od šest poena. Do kraja seta ta je prednost samo rasla i sa 25:15 završava ta dionica.

Kad su Međimurci poveli u trećem setu sa 10:3 izgledalo je da će utakmica brzo biti gotova. No Sisak je to bzzo stigao. Zamjenio je trener Novak tri igrača u postavi no to bilo toliko problematično koliko igra koja nije bila na nivou. Na kraju se Centrometalu to osvetilo. Sisak je poveo sa 22:21 i rješio set u svoju korist sa 25:22.

U četvrti set Međimurci ulaze sa najjačom postavom i pravim pristupom. Ubrzo je 9:3, kasnije 22:11. Do kraja seta Sišćani su to ublažili na 25:17. Centrometal sa skorom 10-3 ostaje na četvrtom mjestu sa dvije pobjede više od petog Kitro Varaždina.

U sljedećem kolu Centrometal gostuje kod zagrebačke Mladosti koja ima pobjedu više.

Centrometal: Šućur, Vincek, Krstanović, Lučić, Juras, Martinko, Novak, Peterlin, Jengić, Zelenika, Radoš, Marciuš, Vuk (trener Novak)