Pobjeda Kaštela u dramatičnoj utakmici

Nakon godinu dana odigrale su prvenstvenu utakmicu koja je na kraju završila pobjedom odbojkašica Kaštela.

Vrlo napeti susreti Kaštela i zagrebačkog Olimpika završio je tek nakon petog seta. U prvom domaće pobjeđuju 25:21, a u drugom su gošće bile uvjerljive sa 17:25. Treći set ponovno odlazi na domaću stranu, a sada su domaće odbojkašice uzvratile s 25:17. U četvrtom setu koji je mogao otići i na domaću stranu, pobjeđuju gošće s 23:35.

U drami peto seta, pobjeda 16:14 pripala je domaćim odbojkašicama i slavlje je moglo početi.

Požrtvovnom i borbenom igrom za svaki poen i loptu, nakon dva sata igre, cure su ostavile zadnji atom snage na terenu i uspjele pobijediti uvijek neugodnu ekipu iz Zagreba. Svaka čast i čestitke svim curama jer su pokazale kako se brane boje svog kluba. Hvala svim našim navijačima koji nažalost nisu mogli biti prisutni, ali su uvijek uz nas i sa nama”, poručio je trener Kašetela Marko Obadić.