Plave pobijedile

Jučer su Plave gostovale kod ekipe Dugog Sela i u utakmici u kojoj se činilo da nema šanse za pekleničku ekipu, preokretom su stigle do još jedne pobjede na početku sezone i kući se vraćaju s nova 2 boda.

U prva dva seta nisu pokazale pravu igru ni u jednom segmentu te domaćini dolaze do laganih 2:0 (25:10, 25:20). Prave riječi trenera, želja za pobjedom, dobra atmosfera u ekipi gurali su ih dalje i u sljedeća 3 seta pokazuju puno bolju igru i goste ostavljaju na 22, 18 i 11 poena.

– Ovim putem želimo zahvaliti navijačima koji su nas vjerno bodrili s tribina i davali nam dodatnu motivaciju.

U sljedećem kolu čeka nas izazovno domaćinstvo protiv OK Štrigova. Najprije slavlje, a zatim se okrećemo pripremama za derbi.