Nino Vizinger uspješno sačuvao gol Nedelišća

“Kada među vratnice stavimo ovu klupsku ikonu to je kraj priče za svakog protivnika, ali ovog puta priločka Mladost imala je sreće što se radilo samo o pripremnoj utakmici”, poručili su iz NK Nedelišće na svojem Facebook profilu.

U pripremnoj utakmici protiv Mladosti Nino Vizinger odradio je svih 90 minuta i u sigurnoj pobjedi od 4:0. Sačuvao je svoju mrežu netaknutom, a obranio je četiri izgledne prilike preloške momčadi.

Ovo mu nije bilo prvi put da mora braniti vrata Nedelišća. Svoje nastupe kao vratar imao je protiv Koprivnice 2013. te protiv Rudara godinu dana kasnije u Trećoj NL – Sjever.

Zanimljivost je da je do sada na poziciji vratara proveo 133 minute, a još nije primio niti jedan pogodak. Vizinger se nogometu vraća nakon teške ozljede koju je zadobio prije dvije godine.