16.7 C

Međimurju samo bod protiv druge ekipe Dinama

Pred nekih 400 gledatelja Međimurje je u 24. kolu 2 HNL ugostilo drugu ekipu zagrebačkog Dinama. Gosti su u prvom dijelu imali više loptu u nogama, a Međimurje je prijetilo kontrama preko Munivrane i Brckovića. Već u 5.minuti Munivrana odlično puca s dvadesetak metara, a Horkaš skreće loptu u korner . U vodstvo domaći dolaze u 19. minuti kada na dodavanje Brckovića Munivrana precizno pogađa donji desni kut Horkaša. Do kraja poluvremena jalovi napadi gostiju, a domaći dva puta prijete preko Fadića i Jakšića, i na odmor se odlazi s golom prednosti Međimurja.

U drugom dijelu umjesto 2:0 gosti dolaze do izjednačenja. Naime u 50. minuti na dodavanje Munivrane Jakšić se našao sam pred golom, ali lopta umjesto u mrežu odlazi tik pored stative. Gosti izjednačuju u 66. minuti golom Bagarića, a Čakovčani dvije minute kasnije ostaju s igračem manje. Zbog drugog žutog kartona igru je morao napustiti Fadić. Do kraja utakmice bilježimo još priliku Režića koji puca s oko trideset metara a Horkaš skida loptu ispod grede i skreće je u korner. S ovim bodom Međimurje je na zadnjem mjestu koje vodi u niži rang.