Hrvatska U21 u Nedelišću

Mlada hrvatska reprezentacija U21 bez većih problema savladala je 3:0 Sloveniju u međunarodnoj prijateljskoj utakmici koja je odigrana pred dobro popunjenim tribinama i sjajnom travnjaku SRC Trate u Nedelišću.

Strijelci za Hrvatsku bili su: Ćorić (33.) i Bašić (35.) u prvom poluvremenu, te Murić (77.) u nastavku.

Na stadionu Trate u Nedelišću, pred šestotinjak gledatelja odigrana je prijateljska nogometna utakmica između mladih (U-21) reprezentacija Hrvatske i Slovenije. U nogometno sadržajnom prvom poluvremenu Hrvatska je bila puno bolji protivnik što je i rezultiralo s dva pogotka u mreži slovenskog vratara Grege Sorčana. U nastavku usprkos brojnim izmjenama i dalje odlična igra Hrvatske i još jedan pogodak Murića za konačnih 3:0.

Više donosimo u tiskanom izdanju Međimurskih novina u petak. (so, foto: zv)