7.1 C
Čakovec
Petak, 19 travnja, 2024

MENEA raspisala natječaj za radno mjesto Stručni suradnik za pripremu, provedbu i praćenje projekata m/ž

Agencija traži ambiciozne i motivirane djelatnike za timski rad u poticajnom okruženju na domaćim i međunarodnim projektima te raspisuje natječaj za radno mjesto:

Stručni suradnik za pripremu, provedbu i praćenje projekata – 1 izvršitelj (m/ž) na određeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rok od 3 mjeseca

Opis posla:

  • priprema, provedba i praćenje projekata financiranih iz nacionalnih i EU izvora;
  • definiranje projektnih ideja i izrada projekata financiranih iz nacionalnih i EU izvora;
  • organizacija i održavanje edukacija i savjetovanja, radionica, seminara/webinara, javnih tribina, konferencija u području djelovanja Agencije;
  • informiranje dionika o dostupnim izvorima financiranja, programima, javnim pozivima i natječajima u sektoru energetike te aktivnostima Agencije;
  • prisustvovanje na seminarima i edukacijama vezanim za tematiku nacionalnih i EU programa i fondova;
  • izrada ekonomskih i financijskih studija, strateških i planskih dokumenata, alata i analiza u sektoru energetike;
  • ostali poslovi po nalogu direktora.

Uvjeti:

  • viša ili visoka stručna sprema (VŠS/VSS), ekonomske, tehničke, društvene ili srodne struke;
  • minimalno 2 godine radnog iskustva s time da će prednost pri odabiru imati:
    • kandidati s iskustvom u području energetike;
    • kandidati s iskustvom u provođenju projekata financiranih iz nacionalnih i EU izvora;
  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu (prednost dodatni strani jezici);
  • odlično poznavanje rada na računalu (Microsoft Office paket, Internet, društvene mreže, aplikacije za video sastanke i konferencije);
  • visoki stupanj motivacije i ustrajnost u postizanju zadanih ciljeva;
  • organizacijske, komunikacijske i prezentacijske vještine;
  • sklonost timskom radu i savjesno ispunjavanje radnih zadataka;
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • upućenost u važeće zakonodavstvo iz područja energetike na nacionalnoj i EU razini te osnove nacionalnih i EU programa financiranja;
  • spremnost na putovanja u zemlji i inozemstvu u sklopu provedbe projektnih aktivnosti Agencije.

Uz potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti sljedeće dokumente:

  • životopis;
  • dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika);
  • dokaz o državljanstvu RH (neovjerena preslika);
  • dokaz o radnom stažu (elektronički zapis – potvrda o podacima evidentiranima u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • presliku vozačke dozvole
  • ispunjenu i potpisanu suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje.

*Suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje je dostupna na službenoj stranici Agencije (O nama – Zaštita osobnih podataka) na adresi www.menea.hr.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se e-mailom na adresu [email protected] (predmet „Natječaj za radno mjesto“) najkasnije do 24. listopada 2021. godine.

Međimurska energetska agencija d.o.o. zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju te isti poništiti.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE