Dobar otpor Centrometala

Nakon što prošlog vikenda nisu zbog Covida igrali protiv Varaždina odbojkaši Centrometala pružili su dobar otpor državnom prvaka. Šteta je da takva igra nije donijela barem jedan set.

Nakon lošijeg početka domaći igrači izjednačili su na 9:9. Mladost se odvojila na tri poena i uglavnom je ta prednost održavana do same završnice. Nokon 20:23 Mladostaši sa dva napada dolaze do seta.

Drugi set slično. Mladostaši su poveli 10:5. Domaći se ne predaju, igraju borbeno i preuzimaju vodstvo kod 15:14. Naročito je dobar u napadu bili su Juras i Šućur. Nakon toga održavaju vodstvo od dva poena sve do 22:20. Nisu izdržali, dobrim servisima Cvancigera Mladost preokreće i u neizvjesnoj završnici dobivaju set 25:23.

U trećem setu ekipe su se izmjenjivale u vodstvu do 10:10. Dobri servisi donijeli su Zagrepčanima bitnu prednost od pet-šest poena i tu je utakmica rješena. Završilo je 25:19.

Realno Mladost je trenutno daleko najbolja u državi, do sada su u 14 utakmica izgubili samo jedan set. U Nedelišću su bili blizu da izgube drugi.

Centrometal se sada okreće utakmicama u kojima očekuju bodove. Naredne subote su opet domaćini. U Nedelišću gostuje Sisak, utakmica počinje u 17,30 sati.