Centrometalu Trofej Nedelišća

U subotu je održan 16. tradicionalni odbojkaški turnir za seniore „Trofej Nedelišće“. Nastupile su četiri momčadi koje se natječu u hrvatskoj Superligi.

U prvom polufinalu Centrometal je igrao sa Goricom. Zaigrali su domaći u najjačoj postavi i dominirali prvim setom koji je završio 25:14. U drugom setu Gorica je zaigrala mnogo bolje i set je bio u egalu sve do 20:20. Završnicu su mnogo bolje odigrali Međimurci i sa 25:21 došlo do pobjede u utakmici. Naime sve utakmice su se igrale u tri seta tako da je rezultat mogao biti 3:0 ili 2:1. I u tom trećem setu Centrometal je bio bolji sa 25:15.

U drugom polufinalu Sisak je pobjedio Marsoniju sa 2:1, po setovima 25:18, 25:19 i 15:25. U utakmici za treće mjesto Gorica je bila bolja od Marsonije također sa 2:1. Bilo je 25:19, 25:17 i 15:25.

U finalu su igrali Centrometal i Sisak. Centrometal je i u toj utakmici pokazao dominaciju i sa dva puta po 25:14 došao do pobjede.

Utješni treći set u kojem je zaigrala druga postava domaćina pripao je Sisku 25:22.
Tako je na kraju Centrometal osvojio prvo mjesto, Sisak je bio drugi, Gorica treća, a Marsonia četvrta. Nakon utakmice predstavnik domaćina Alojz Ozmec podijelio je pehare momčadima.