RK Prelog izborio prvu pobjedu u 1. HRL

RK Prelog
RK Prelog

U subotnjoj utakmici 1. HRL Sjever M RK Prelog je pobijedio RK Đakovo rezultatom 27:22 (12:9).

Ovo je bila vrlo važna utakmica za RK Prelog. Bodovi su bili imperativ, što je na kraju i ostvareno.

Nije to bila neka lepršava igra, što govori i rezultat na poluvremenu, nego borbena s obje strane i borba za svaku loptu.

Vrlo dobra ekipa Đakova došla je u Prelog pokušati odnijeti bodove prema Slavoniji, no nešto se pitalo i domaće dečke.

Prelog je nakon tri kola napokon odigrao kompletan i to se osjetilo u nastavku utakmice gdje je u jednom trenutku vodio 21:12 u 49. minuti. Zabrinjava jedino što igrači s klupe ne reagiraju na pravi način kada im se ukaže prilika te su po ko zna koji put doveli utakmicu u nemirne vode. Bilo je 22:17 u 55. minuti. Vraćanjem prve postave susret završavaju rutiniranom pobjedom, ali moglo je biti puno uvjerivljivije.

Utakmicu je pratilo stotinjak gledatelja.

Sastav Preloga: Lončarić, Koprivec, Matijević, Tom Novak, Dejan Novak, Mikec, Požgaj, Sermek, Novosel 1, Škvorc 1, Patrik Bogović 2, Koprek 2, Zadravec 2, Belić 4, Denis Bogović 7 i najefikasniji Igor Krajner 8.