Preostala su još svega dva dana španciranja. Ako dosad niste stigli do Varaždina pravo je vrijeme da to učinite. Programi za djecu, ulični svirači i performeri, radionice i glazbeni programi očekuju vas na svakom koraku središta grada unutar manifestacije Špancirfest 2019.. U nastavku donosimo satnicu i programe.Od programa izdvajamo besplatan koncert Rambo Amadeus na pozornici PAN kod Starog grada.
SUBOTA, 31. 08.
(detaljnije o programima na poveznici)
PROGRAM ZA DJECU
10:00 – 13:00 – KLIKERovi mali dizajneri – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Glina – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Slamonija – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Makeover – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 10:45 – Baja Buf (0-2) – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Slackline – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – PET flora – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Špancirski laboratorij – Park kreative – Habdelićeva ulica
11:00 – 11:45 – Baja Buf (0-2) – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Špancirski laboratorij – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – KLIKERovi mali dizajneri – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Makeover – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Slamonija – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 19:00 – Slackline – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Glina – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 17:00 – Contakids (2-5) – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – DJ DSimplify + gosti iznenađenja – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – PET flora – Park kreative – Habdelićeva ulica
17:00 – 19:00 – Gumi-gumi – Park kreative – Habdelićeva ulica
19:00 – 20:00 – A tko si ti? (predstava) – Park kreative – Habdelićeva ulica
20:30 – 22:30 – Milk night – Vindiland
ULIČNI PROGRAM
09:00 – 23:59 – Universe Show – Kapucinski trg
10:00 – 10:30 – ANNES FOLLES – Franjevački trg – City centar
10:00 – 10:45 – EL LOREN – The Human Drum Machine – Franjevački trg – Grgur Ninski
10:30 – 11:10 – JOHNman – Living Doll Performer – Trg kralja Tomislava – Korzo
11:00 – 12:00 – RICICLATO CIRCO MUSICALE – Franjevački trg – City centar
11:00 – 11:30 – SASHA FROLOVA: Cyber Princess – Trg kralja Tomislava – Korzo
17:30 – 18:00 – ANNES FOLLES – Franjevački trg – City centar
18:00 – 18:45 – EL LOREN – The Human Drum Machine – Franjevački trg – Grgur Ninski
18:00 – 19:00 – D&D Flash MOB – Trg kralja Tomislava – Korzo
18:30 – 19:10 – JOHNman – Living Doll Performer – Trg kralja Tomislava – Korzo
19:00 – 20:00 – RICICLATO CIRCO MUSICALE – Franjevački trg – City centar
19:30 – 20:00 – SASHA FROLOVA: Cyber Princess – Trg kralja Tomislava – Korzo
21:00 – 21:40 – LAS CALAVERAS – Trg kralja Tomislava – Korzo
RADIONICE
16:00 – 17:00 – LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim instrumentima: gitara – Varaždinska kuća
18:00 – 19:00 – IVAN IVANKOVIĆ – Masterclass radionica – gitaristička klinika – Varaždinska kuća
GLAZBENI PROGRAM
20:00 – 21:30 – ANTUN STAŠIĆ & MAESTRO ORCHESTRA “Music without Limits” – Trg kralja Tomislava – Korzo
20:30 – 22:00 – Mužek & Trio – Sve samo ne opera – Vila Bedeković
21:30 – 23:00 – Salsa vibes by PK D&D – Trg kralja Tomislava – Korzo
22:00 – 23:59 – DJ – Trg Miljenka Stančića
22:00 – 23:30 – Rambo Amadeus – PAN pozornica – Stari grad
23:45 – 23:59 – ABOP – Kvart – Stari grad