U teškoj prometnoj nesreći u kojoj su sudjelovali vozilo hitne pomoći i osobni automobil u Suhopolju kraj Virovitice život su izgubile dvije osobe.
Kako doznaje Informativni centar Virovitica, od težine zadobivenih ozljeda preminule su medicinska sestra i pacijentica. U vozilu se uz vozača nalazila i liječnica koji su također ozlijeđeni.
U pomoć unesrećenima odmah su priskočili mještani i vatrogasci DVD-a Suhopolje koji su u kratkom roku stigli na mjesto nesreće. Potom su vozilima hitne pomoći prevezeni u OB Virovitica, gdje su dvije žene podlegle ozljedama.







