Nedelišće se vratilo poraženo s gostovanja u Ivanskoj

Za rukometaše Nedelišća 16. kolo 3. HRL Sjever nije bilo sretno.

S gostovanja u Ivanskoj vraćaju se poraženi rezultatom 27:18, poluvrijeme 12:12.

Početak utakmice bolje otvara domaćin. Nekoliko krivih dodavanja s obje strane, ali rezultat je neriješen. Igralo se gol za gol sve do poluvremena.

Početkom drugog dijela kad se očekivalo da ekipa Ivanske polako kondicijski padne, a Nedelišće to iskoristi, događa se baš suprotno. Domaćini se polako odvajaju. Nedelišće nikako da probije čvrstu obranu Ivanske, a udarci sa svih pozicija ne ulaze u gol.

U 54. minuti drugog dijela tek zabijaju 16. gol što polako najavljuje poraz. Na kraju s 30 promašenih udaraca na gol ne možeš pobijediti protivnika. Zaslužena pobjeda domaćina koji s utakmicom više dolazi na drugo mjesto tablice, dok je Nedelišće treće.

U sljedećem kolu Nedelišće je slobodno, a tjedan kasnije ide na gostovanje ekipi Koprivnice Hangar 18.