Utorak, 19 ožujka, 2024

I. HRLDA sjever: Dječaci MRK Čakovec nadjačali ekipe iz Garešnice i Virovitice

Peto kolo I.HRLDA sjever za dječake rođene 2004./2005. odigrano je u nedjelju, 26. studenog, u dvorani II. Osnovne škole Čakovec.

Mladići MRK Čakovca odmjerili su snage s vršnjacima iz Garešnice i Virovitice.
Utakmica s RK Garešnicom bila je riješena u korist Čakovčana već u prvim minutama kad domaćini stvarju prednost koja je rasla kako se utakmica približavala kraju. Rezultat 31:10 u korist Čakovčana govori dovoljno sam za sebe.

U drugo utakmici s RK Virovitica osjetila se lagana napetost i grč na samom početku kod igrača MRK Čakovec, što je rezultiralo izjednačenjem na poluvremenu. U drugom dijelu utakmice mladići iz Čakovca krenuli su jače i odlučnije te preokrenuli rezultat u svoju korist. Utakmica je završila rezultatom 25:20 za MRK Čakovec.

Priliku za igru dobili su svi igrači.

Za MRK Čakovec nastupili su: Jakov Kovačević, Hugo Mađarić, Jan Sanjković, Jura Egon Juranić, Alex Solarić, Grga Pavlic, Blaž Lukša, Mislav Krauthacker, Josip Blažona, Paolo Žignjić, Vito List i Vito Horvat

Trener: Davor Varga