Na teniskim terenima TK Prelog odigrani su završni susreti Prvenstva kluba, a uz završno druženje sezone podijeljene su i nagrade najuspješnijima. Tako je u A Prvenstvu svoju dugogodišnju dominaciju potvrdio Mario Kljajić pobjedivši u finalu Matiju Trstenjaka rezultatom 6/3; 6/0. Treće mjesto podijelili su Dejan Slaviček i Dino Peklar.

U finalu B Prvenstva pobjedu je ostvario Josip Gašparić rezultatom 7/5; 6/1 protiv Filipa Kosa. U ovoj najbrojnijoj kategoriji treće mjesto su podijelili Krešimir Horvat i Josip Ludaš. Završno druženje je također iskorišteno za proglašenje najboljeg igrača Lige kluba, gdje je nakon igranja ligaških mečeva tijekom cijele sezone, najviše bodova osvojio Dejan Slaviček. Nagrade najboljima u ovoj, veoma uspješnoj sezoni, uručio je predsjednik kluba Zlatko Filipić, te je ovime službeni dio sezone završen. Ovisno o vremenskim uvjetima tereni će biti još neko vrijeme otvoreni za korištenje članovima, a nakon toga slijedi pauza do proljeća.