Sara Puklavec osvojila 13. mjesto na Alpen Adria Swim Cupu u Veldenu!

Preložanka Sara Puklavec uspješno je nastupila na prestižnom Alpen Adria Swim Cupu u austrijskom Veldenu, gdje je odradila dionicu od 2,5 kilometra.


Bila je jedina hrvatska predstavnica na ovom natjecanju te je u ukupnom poretku među ženama zauzela 13. mjesto od više od 100 plivačica.

Iako je sama istaknula kako nije bila u punom trenažnom ritmu nakon posljednjeg nastupa u Turskoj, odlučila je vlastitom voljom sudjelovati na ovom zahtjevnom natjecanju.

Bilo je super, ali se vidjelo da nisam bila u treningu. Svejedno sam sretna što sam sudjelovala i došla do cilja, poručila je Sara nakon utrke.

Ovaj rezultat dodatno potvrđuje upornost i sportski duh od Sare Puklavec, a činjenica da je bila jedina predstavnica Hrvatske daje posebnu težinu njezinom nastupu.

Foto: Sara Puklavec

> Vintage jesen u Savskoj Vesi: Članice udruge žena prikazale starinske običaje i zanate!

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE