U posljednjim trenucima Toplek donio bod rukometašima Čakovca

Najbolji strijelac rukometaša Čakovca Vjeran Toplek svojim devetim golom petanest sekundi prije kraja donio je svojoj ekipi bod na gostovanju u Rugvici.

Čakovčani su bolje otvorili utakmicu i u 14. minuti imaju +3 (4:7), no domaći preokreću rezultat i na odmor odlaze s minimalnom prednošću (11:10).

U nastavku još i povećavaju vodstvo, i u jednom trenutku vode s tri gola razlike (17:14). No naši rukometaši stalno su im za petama i u 53, minuti je 23:23. Do kraja se igra gol za gol, da bi domaća Rugvica u zadnje dvije minute ušla s golom prednosti (28:27). No petnaest sekundi prije kraja Toplek pogađa za konačnih 28:28. Osim njega efikasan je bio i Matej Ćuk koji je poentirao 6 puta.

Nakon tri kola Čakovec ima isto toliko bodova, a u slijedećem kolu domaćin je vinkovačkoj Spačvi.