1. HRL žene: Poraz rukometašica Zrinskog u Virovitici

Zrinskice su u subotu upisale poraz na gostovanju u Virovitici. Domaćin 1234 Virovitica bio je bolji rezultatom 35:34.

Cijelu utakmicu Čakovčanke su igrale loše u obrani i primile velik broj pogodaka, a ni 19 golova Ana Marie Gavrić nije bilo dovoljno za dva boda.

U strijelce su se još upisale Šestak sa 7, Vukojević sa 6 i Pajić s 2 pogotka, a Kozjak je na golu ubilježila 13 obrana.

Čakovčanke su inače dobro ušle u utakmicu i u 12. minuti imaju prednost od tri razlike (7:10), međutim domaće rukometašice do poluvremena preokreću i odlaze na odmor s prednošću 21:18. U drugom dijelu Virovitica još više povećava prednost pa u 42. minuti imaju +6 (28:22) što je na kraju bilo ključno jer zrinskice unatoč naporu i velikoj učinkovitosti Gavrić nisu uspjele preokrenuti rezultat.

Došle su do poravnanja u 58. minuti (34:34), međutim nakon što je isključena Gavrić domaće koriste prednost i golom svoje najbolje igračice Maje Kožnjak pobjeđuju 35:34.

Već u petak Zrinskice očekuje utakmica protiv RK Lokomotiva na domaćem terenu.