6.7 C

Polet iz Sv. Martina na Muri uvjerljivo do pobjedničkog pehara Kupa MNS-a

Hrvatski trećeligaš Polet iz Svetog Martina na Muri pobjednik je Kupa MNS-a za prošlu godinu. U uzvratu je svladao još jednom Rudar iz Murskog Središća 3:1 i slavio ukupnu pobjedu 7:1.

Sedamstotinjak gledatelja prisustvovalo je na uzvratnoj utakmici finala kupa između Poleta i Rudara.

Polet je i u drugom susretu opravdao ulogu favorita, te je pobjedom potvrdio odličan rezultat iz prve utakmice.

Već u 16. minuti bilo je 2:0 na semaforu. Pogodak za 1:0 postigao je Dino Škvorc nakon ubajača iz kuta. Na dva pogotka prednosti je Tomislav Medved.

Sjajan ulazak u igru imali su domaćini i u drugom dijelu jer su ve već u 48. minuti imali tri pogotka prednosti. Pogodak za 3:0 zabio je Dejan Mezga.

U 55. minuti “Laporniki” smanjuju na 3:1 preko Skolibera.

Do kraja susreta više nismo vidjeli pogotke.

Čestitamo Poletu na osvajanju kupa kojem je predsjednik MNS-a Mato Kljajić predao pobjednički pehar.

Polet: Jambres, Horvat, Mihalić, Škvorc, Mezga, Hozjan, Dodlek, Herceg, Krištofić, Herceg, Medved

Rudar: Rajf, Šardi, Šoltić M., Šoltić D., Patafta, Zadravec, Zrna, Zeljko, Vinko, Skoliber, Vaš.