4 C

Pobjedom protiv Međimurca dva kola prije kraja Polet obranio naslov prvaka

Iskoristivši kiks Varteksa koji je izgubio od Nedeljanca, Polet je dva kola prije kraja postao prvak 4 HNL Čakovec – Varaždin.
U utakmici protiv Međimurca u prvom dijelu bez golova s po jednom prilikom sa svake strane. Treska je mogao bolje reagirati u 8.minuti, a Ferlin za domaće u 25. kada njegov udarac dobro brani Bulić. U drugom dijelu dva gola Medveda, a za goste smanjuje Japanac Ishida za konačnih 2:1. Čestitke Poletu na naslovu prvaka!
U drugom međimurskom derbiju sva tri boda odlaze gostima. Rudar je golom Šoltića u 43. minuti došao do minimalne pobjede protiv domaćeg Omladinca .
Čak osam golova su vidjeli gledatelji u Ludbregu gdje je domaća Podravina bila bolja od Pušćina . Pušćine su golovima Malnara i Punčeca povele 0:2, domaćin preokreće na 3:2, Malnar poravnava u 61.minuti, međutim Podravina postiže još dva gola za pobjedu 5:3.

4 HNL 28. kolo 17:30
subota 1.lipnja: Omladinac – Rudar 0:1, Varteks – Nedeljanec1:2, Polet – Međimurec 2:1, Podravina – Pušćine 5:3
nedjelja, 2.lipnja: Dinamo – Sloga, Dubravka Zagorac – Nedelišće, Novi Marof – Jalžabet
četvrtak, 6. lipnja: Bednja – Mladost Komet