Ovog vikenda startaju međimurske nogometne lige

SONY DSC
  1. MEĐIMURSKA LIGA

Subota, 18.08.2018.

Polet (P) – Sloga (Š), I.Križarić, B.Križarić, F.Aldić ; D.Kovač, Centrometal – Spartak, G.Žganec, M.Mesarić, Čurila ; Križarić, Sloboda (S) – Mladost (SM), P.Kolarić, Zobec, Juračić ; Mesarić, Podturen – Dinamo (P), Fleten, Ž.Novak, Kedmenec ; Kopasić, Hodošan – Trnava, Srnec, D.Sukanec, Vlahek ; Đuranec.

Nedjelja, 19.08.2018.

BSK – Kraljevčan 38, Filipić, Mihoci, Čižmešija ; Novaković, Jedinstvo (GM) – Galeb, G.Žganec, I.Horvat, Šupljika ; Novaković, Bratstvo (J) – Graničar (K), Dumančić, B.Križarić, D.Novak ; S.Novak

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Nedjelja, 19.08.2018.

ČSK – Drava (K), Klobučarić, Čižmešija, Vlahek ; Sokač, Dubravčan – Vidovčan, D.Aldić, Pokrivač, Korunek ; Sabol, Mladost (I) – Budućnost (P), Juras, Mihalić, Pintarić ; Lesjak, Mladost (D) – Draškovec, R.Kolarić, Fažon, D.Horvat ; Talan, Borac (DH) – Naprijed, Tomičić, Jakovljev, Balić ; I.Kovač, Croatia – Jadran, Hergotić, Cvetko, Grgić ; Kovačić, Borac PMP – Omladinac (DS), Rodrigue, Vlah, M.Horvat ; Podgorelec, Drava (DM) – Radnički, Mustač, Kedmenec, Kraljek ; Mezga

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota, 18.08.2018.

Bratstvo (SV) – Jedinstvo (NSD), Bubek, D.Novak, Đežđek ; Z.Novak

Nedjelja, 19.08.2018.

Sokol – Mali Mihaljevec, I.Križarić, Vrbanec, Šegović ; Borko, Trnovec – Hajduk (B), Hrženjak, F.Aldić, Hrušoci ; Hajdinjak, Pobjeda – Budućnost (M), Velđi, Hrustek, Tomašić ; Posedi, Omladinac (M) – Plavi, Bubek, M.Mesarić, Vuk ; Vlahek, Strahoninec – Hajduk (Š), Klarić, Kantoci, Tomšić ; Korunić, Mura – Venera PMP, Filipčić, Bašek, Kočila ; Šoltić, Sloboda (M) – Donji Koncovčak, D.Mesarić, Jurinec, Sokač ; Modlic.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Nedjelja, 19.08.2018.

Torpedo – Vučetinec, I.Žganec, Nedeljko ; Kopasić, Dinamo (Ž) – Bratstvo (P), L.Baksa, Vršić ; Brezovački, Graničar (N) – Mladost (S), Graf, Korunek ; Radek, Zebanec 1986 – Napredak, Toplišnjak, F.Novak ; Mesarić, Dubrava – Međimurje-Čakovec, Fleten, V.Baksa ; Puklavec, Parag – Otok, Sanjković ; Dino Jambrović,  igra se u Otoku.

Zasadbreg 77 je slobodan

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

Ostavi komentar