1.2 C

Odbojkašice ŽOK Kaštela dominirale u Brckovljanima

U dvorani OŠ Stjepan Radić u Brckovljanima 05. veljače u 16 sati odigrana je utakmica 9. kola, 2. A odbojkaške lige centar između OK Brcko i ŽOK Kaštel Pribislavec.

Pred dvadesetak gledatelja odigrana je odlična utakmica 9. kola u 2. A odbojkaškoj ligi centar.

Zanimljivi susret ekipa poslije novogodišnje stanke, odlična i borbena utakmica Kaštelanki te pobjeda 3:0.

U prvom setu iskusnije Kaštelanke dominiraju cijeli set i uz odličan servis dobivaju 25:18. Drugi set domaće igračice krenule su odlično u set i vodile sa 15:9, ali borbene Kaštelanke dostižu rezultat, 21:21 i uz dobra četiri servisa pobjeđuju s 25:21.

U trećem setu nije bilo neizvjesnosti igračice ŽOK Kaštela dominiraju cijeli set i pobjeđuju 25:17.

Ovo je osma pobjeda ŽOK Kaštela te s 24 boda nalaze se na drugom mjestu. Sljedeći tjedan veliki derbi u 10. kolu u goste dolazi vodeći sastav lige ŽOK Bjelovar.