Obje ekipe Kaštelanki svladale protivnice u Lepoglavi

U dvorani OŠ Lepoglava 10. studenog u 15 sati odigrana je utakmica 5. kola 3. nacionalne odbojkaške lige Sjever-skupina A između OK Lepoglava i ŽOK Kaštel Pribislavec II.

Peto kolo donijelo četvrtu pobjedu Kaštelankama rezultatom 3:0.

Cijeli susret Kaštelanke su odigrale dobro, odličnim servisom u prvom setu bez većih problema osvojile s 23:12. Drugi set donio je izjednačenu igru, ali koncetriranije Kaštelanke kod rezultata 23:23 odlično serviraju i osvajaju drugi set s 25:23. U trećem setu bez većih problema su pobjedile s 25:13.

Poslije pet kola Kaštelanke imaju četiri pobjede i jedan poraza, a u šestom kolu ŽOK Kaštel II dočekuje OK Ludbreg sljedeći vikend.

Ekipa ŽOK Kaštel II u sastavu: Pokrivač Anja, Šmitran Anja, Jelenić Azra, Peršak Leda, Kanižaj Melani, Frančić Laura, Kamenić Mirna, Tija Budiša, Mirjam Varga, Iva Bulovic
Trener: Marko Obadić

Također, u dvorani OŠ Lepoglava istog dana u 13 sati odigrana je utakmica 5. kola, 3. nacionalne odbojkaške lige Sjever-skupina B između OK Lepoglava II i ŽOK Kaštel Pribislavec III.

Najmlađe Kaštelnake pobjedile su OK Lepoglava II s 3:0.

Prvi set Kaštelanke su odigrale sigurno, nisu griješile i osvojile set s 25:16. Drugi set počeo je vodstvom domaćih igračica 5:1 i 17:8, odličnim servisima i igrom Kaštelanke dostižu rezultat 18:18 preokreću set te pobjeđuju s 25:20. Treći set Kaštelake odlično igraju i pobjeđuju s 25:8.

Poslije tri odigrana susreta mlade Kaštelanke ostvarile su sve pobjede. Sljedeći susret ŽOK Kaštel III odigrati će u 6. kolu s ekipom OK Ludbreg 2 sljedeći vikend.

Ekipa ŽOK Kaštel III u sastavu: Lucija Nađ, Lorena Balog, Dori Bel, Nika Kamenić, Katarina Fumić, Žana Vuković, Laptoš Hana, Anja Đuranić, Nika Capan, Ira Pucko
Trener: Darina Novaković