Prošlog vikenda Kaštelanke su odradile prvi turnir, nakon samo 2 mjeseca treniranja ovog sporta te tada ostvarile vrijednu prvu pobjedu protiv ekipe domaćina Varaždina.

Djevojčice Kaštela danas su odlučile otići “korak” dalje. Danas se u Pribislavec vraćaju sa čak 4 pobjede, a slavile su nad dvjema ekipama Ivanca, Ludbrega te Bedekovčine, dok su djevojke iz Kneginca danas se ipak pokazale kao bolji protivnik.
– Ogromno bravo za igračice i trenericu Željku, koja je već sada odradila enorman dio posla, a najbolje tek slijedi. Novi turnir je ubrzo, a mi se radujemo još većim podvizima – poruka je kluba.
Izvor i foto: ŽOK Kaštel







