4 C
Subota, 20 travnja, 2024

Fotografijom kroz međimurski derbi: Rudar i dalje neporažen na domaćem terenu

Šuderka je i nakon 15. kola 3. NL Sjever ostala neosvojiva tvrđava.

Međimurski derbi u subotu su u Murskom Središću odigrali Rudar i Dinamo iz Domašinca. Za slavlje domaćih pobrinula su se braća Hlišć.

Prvo je Slaven zabio u petoj minuti nakon velike gužve u šesnaestercu, da bi konačan rezultat (2:0) prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca postavio Neven u 53. minuti.

Igrači trenera Andrije Balajića su s nova tri boda učvrstili petu poziciju te se odvojili od šesto plasirane Virovitice. U sljedećem kolu gostuju kod Podravca, dok Dinamo (D) na domaćem terenu igra protiv Koprivnice. Treći međimurski predstavnik Polet (SMnM) je u 15. kolu slavio 2:4 protiv Papuka u Orahovici, dok u 16. kolu kod kuće dočekuje momčad Varteksa.

Fotogaleriju Damira Perhoča s utakmice Rudara i Dinama (D) možete pogledati u nastavku objave.