6.7 C
Petak, 19 travnja, 2024

NK Međimurje protiv BSK iz Bijelog Brda nije ponovilo dobru igru iz prošlog kola

Loš dan za sve tri ekipe sa sjevera, svi su u srijedu izgubili svoje trećeligaške utakmice.

U Čakovcu Međimurje nije ponovilo dobru igru iz prošlog kola. Bolji su bili gosti iz Bijelog Brda i pobjedom 1:2 učvrstili prvo mjesto na tablici.

Početak utakmice nije sugerirao takav rasplet jer je Međimurje povelo u 11. minuti golom Slunjskog iz kaznenog udarca.

Međutim neopreznost u zadnjoj liniji domaćina u 13. minuti omogućila je da Dorić iz neposredne blizine izjednači na 1:1.

Nakon toga domaćin preko Munivrane i Škvorca ne realizira dvije prigode i na odmor se odlazi u egalu.

U drugom dijelu već u 53. minuti odličnim udarcem Šimičića s dvadeset metara BSK dolazi u vodstvo 2:1 što se pokazalo konačnim rezultatom.

Do kraja utakmice neuspješni napadi Međimurja i na kraju zaslužena pobjeda gostiju.

U Koprivnici istovjetan rezultat i pobjeda gostiju iz Vukovara 1:2.

Gosti dolaze u vodstvo u 24. minuti golom Maleckog, a u 32. minuti već je 0:2 golom Bekavca. U drugom poluvremenu u 54. minuti Brcković smanjuje na 1:2. Do kraja utakmice bezuspješni pokušaji domaćina i bodovi odlaze u Vukovar.

Varteks je u Đakovu bio ravnopravan protivnik, ali nije uspio ostati neporažen. Domaći dolaze u vodstvo u 53. minuti golom Abramovića iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca.

Tri minuta kasnije Petričević zabija za 2:0 i bodovi ostaju u Đakovu.

Izvor: klikaj.hr