Lovro Zvonarek ponovno zabio za Bayern II!

Lovro Zvonarek odigrao je odličnu utakmicu za drugu momčad Bayerna te upisao svoj osmi ovosezonski pogodak.

U 29. kolu bavarske regionalne lige Bayern II je remizirao (1:1) protiv Aubstadta. Mladi talentirani nogometaš iz Preloga zabio je u 29. minuti. Prvo je s vrha šesnaesterca ljevicom pokušao, ali udarac je blokiran, zatim mu se lopta ‘vraća’, radi brzi prodor po desnoj strani, stiže na 7-8 metara od gola i posprema loptu pokraj nemoćnog vratara.

Lovro Zvonarek

Gosti izjednačuju u 82. minuti kada ubačaj iz kornera odlazi skroz na drugu stranu gdje se našao Hofmann koji posprema loptu u vratarev donji lijevi kut. Bilo je tu još prilika s obje strane, no rezultat se nije mijenjao.

Mlada momčad Bayerna sljedeću utakmicu igra u subotu, 20. travnja protiv SpVgga Ansbach, dok četiri dana kasnije slijedi gostovanje kod TSV-a Buchbach.