4.4 C
Utorak, 16 travnja, 2024

Evo kako su završile subotnje nogometne utakmice u međimurskim ligama

Danas se igrao odličan nogomet u Međimurju, a mi donosimo rezultate te najavljujemo daljnje utakmice.

I. MEĐIMURSKA LIGA

19.08.2017. (subota):

Omladinac (NSR) – Hodošan, 2-0, Centrometal – Galeb 3-3

Omladinac je na domaćem terenu bio siguran protiv Hodošana, s po jednim zgoditkom u svakom poluvremenu. U Macincu je odigran vrlo neizvjestan susret, domaćini su vodili na kraju prvog dijela s 2-0, Galeb, početkom nastavka izjednačuje na 2-2, zatim dolazi i do potpunog preokreta. Ipak, Centrometal, dolazi do boda u samoj završnici susreta.

20.08.2017. (nedjelja):

Graničar (K) – Dinamo (P), G.Žganec, D.Novak, F.Aldić ; Novaković, BSK – Sokol, Jurčec, Martan, Vuk ; Perko, Jedinstvo (GM) – Polet (P), Juras, D.Sukanec, Felker ; Vuk,  Mladost (SM) – Sloga (Š), Filipić, I.Horvat, Šupljika ; Lesjak, Naprijed – Trnava, D.Aldić, Jakovljev, Čurila ; Sokač, Spartak – Podturen, Dumančić, Bašek, Mihalić ; Đuranec.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Dubravčan – Croatia, Kukovec, D.Hrustek, Fažon ; Šoltić, Omladinac (DS) – Budućnost (M), D.Horvat, Pintarić, Hrušoci ; Horvat, Mladost (I) – Jedinstvo (NSD), Srnec, R.Novak ; I.Kovač, Vidovčan – Radnički, Mihoci, Vlah, M.Horvat ; Posedi, Mladost (D) – Budućnost (P), D.Mesarić, Čeke, Sanjković ; Sabol, Drava (K) – Jadran, Tomičić, Kantoci, Tomšić ; Mezga, Borac PMP – Dubrava, Filipčić, I.Žganec, Kočila ; Novak, ČSK – Kraljevčan 38, Klarić, Vlahek, Kedmenec ; A.Vlahek.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Bratstvo (SV) – Strahoninec 4-4

Susjedski derbi u Savskoj Vesi, odigran pred 400-tinjak gledatelja, bio je uzbudljiv sve do posljednjih trenutaka. Strahoninec je poveo zgoditkom Filipa Žunića u 15.minuti. Samo minutu kasnije, isti igrač, povisuje vodstvo gostiju. U 26.minuti, opravdano je dosuđen kazneni udarac za Bratstvo. Siguran realizator, bio je Ivan Ričko. Savčani, izjednačuju na 2-2 u 38.minuti, strijelac Goran Vurušić. Gosti ponovno vode u 43.minuti, prekrasnim zgoditkom Denisa Moharića, iz slobodnog udarca. Vurušić se po drugi puta upisuje u listu strijelaca za domaćine u 52.minuti. Za potpuni preokret Bratstva, najzaslužniji je Vurušić, ostvarivši hat-trick u posljednjoj minuti. Strahoninčani, dolaze do boda u drugoj minuti sudačke nadoknade, zgoditkom Žunića. Za spomenutog igrača, ovo je također hat-trick na ovome susretu. Kod domaćina trojica opomenutih, a kod gostiju, četvorica.

Pobjeda – Zasadbreg 77, Zobec, M.Mesarić, Fic ; A.Mesarić, Venera PMP – Mura, Velđi, Vabec, Grabar ; Borko, Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak, Hergotić, Z.Novak, Koren ; Kopasić, Omladinac (M) – Bratstvo (J), Toplišnjak, Grgić, Sokač ; Križarić, Trnovec – Hajduk Vindija (Š), R.Kolarić, Vrbanec, Graf ; Talan, Hajduk (B) – Sloboda (M), Mustač, L.Baksa, V.Baksa ; D.Kovač.