MNL za vikend: Derbi u Belici

U Belici se vodila velika borba za prolaz, ali na kraju je ipak favorit Polet prošao dalje

Evo što donosi vikend u međimurskim ligama.

I. MNL

Subota:

Draškovec-Geothermae – Trnovec  G. Žganec,D. Novak, Korunek, Križarić.

 Nedjelja:

Hodošan – Trnava Velđi, Čurila, Filipić, Posedi, Sloga (Š) – Naprijed Turk, M. Mesarić, Korunek, Borko, BSK – Graničar (K) P. Kolarić, Bacinger, Zobec, Mezga, Venera PMP – Bratstvo (J) Graf, Jakovljev, Čižmešija, Vuk, Galeb – Podturen  Škrobar, Kantoci, Cvetko, Kovač, Jedinstvo (GM) – Polet (P)  Klarić, Ž. Novak, Vlahek, Perko, Dubravčan – Kraljevčan 38 Juras, Sokač, I. Žganec, Novaković.  Spartak je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II.  MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Međimurje-Čakovec – Budućnost (P)  Rodrigue, Tomašić, Fuček, Drvenkar.

 Nedjelja:

Drava (DM) – Vidovčan  Filipčić, R. Kolarić, Bašek, Puklavec, Drava (K) – Croatia Klobučarić, R. Novak, V. Novak, Sokač, Otok – Borac PMP  J. Kukovec, Hrušoci, Pintarić, Korunić, Jadran – Omladinac (DS)  I. Križarić, I. Horvat, Ma. Horvat, Hozjak, Mladost (I) – Borac (DH)  D. Mesarić, Fodor, A. Kukovec, Podgorelec, Mladost (D) – ČSK  Srnec, Marciuš, Ivanuša, Talan, Radnički – Bratstvo (P)  Majetić, Čeke, Da. Horvat, Kopasić.

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Sloboda (S) – Strahoninec Fleten, Čižmešija, Vlahek, Ma. Horvat, Bratstvo (SV) – Omladinac (M) I. Križarić, I. Horvat, Vlah, Šoltić, Mali Mihaljevec – Hajduk (Š)  Klarić, Jakovljev, I. Žganec, Modlic.

 Nedjelja:

Pobjeda – Vučetinec D. Aldić, Balić, Kočila, Kovačić, Sokol – Sloboda (M)  Hrženjak, Grgić, F. Novak, Bacinger, Zasadbreg 77 – Hajduk (B) Juračić, Sukanec, D. Novak, Radek, Mura – Plavi  Dumančić, Vlah, Sanjković, Mesarić, Budućnost (M) – Donji Koncovčak Koprivec, Hergotić, Kontrec, Toplek.

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Torpedo – Pušćine Filipčić, Ž. Novak, Dežđek, Da. Jambrović.

 Nedjelja:

Graničar (N) – Mladost (S) Đurđek, Hergotić, Kontrec, Novak u 10 sati, Dubrava – Napredak Toplišnjak, Di. Jambrović, Parag – Dinamo (Ž) Tomičić, Brezovački u Žiškovcu.

Napredak je slobodan

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

Ostavi komentar