16.7 C

4. HNL 21. kolo: Mladost Komet zaustavila Polet, Bednja bolja od Nedelišća u derbiju kola

U međimurskom derbiju odigranom u Prelogu Mladost Komet zaustavila je Polet. Gosti su poveli u 11. minuti preko Ferlina, a pet minuta prije kraja Golubić zabija za konačnih 1:1 .

Ovaj remi iskoristio je Varteks koji se pobjedom poravnao s Poletom na vrhu.

U Beletincu u derbiju kola Bednja je pobijedila Nedelišće golom Šinjorija i približila se vodećim ekipama Poletu i Varteksu na tri boda.

Iz Nedelišća primjedba da prije gola domaćina sudac Turk nije svirao, nakon igranja domaćeg igrača rukom, kazneni udarac.

Smiljan Liklin, novi trener Rudara nije uspio u svom debiju  Gostujuća čakovečka Sloga odnijela je pobjedu golom Fabricija iz jedanaesterca. Prije toga Sloga je imala još jedan kazneni udarac, međutim vratar Rudara Končić obranio je udarac Zoke.

U Novom Selu Rok nije bilo golova tako da Omladinac i Dubravka Zagorac odnose po bod.

Bez golova je završio i susret Pušćina i Dinama.

Međimurec nije uspio povezati treću pobjedu za redom, dapače poražen je u Nedeljancu 3 : 1 . Jedini pogodak za Međimurec postigao je Jure Copić.

Svi rezultati 4. HNL Čakovec-Varaždin, 21. kolo: Rudar – Sloga 0:1, Omladinac – Dubravka/Zagorac 0:0, Mladost Komet – Polet 1:1, Varteks – Novi Marof 7:1, Bednja – Nedelišće 1:0, Pušćine – Dinamo 0:0, Nedeljanec – Međimurec 3:1, Jalžabet – Podravina 3:1.

1. Polet (SMnM) 21 15 3 3 82:21 48
2. Varteks 21 15 3 3 64:16 48
3. Bednja 21 14 3 4 43:17 45
4. Nedelišće 21 10 5 6 41:27 35
5. Pušćine 21 9 7 5 36:25 34
6. Podravina 21 10 2 9 37:32 32
7. Međimurec 21 10 2 9 37:43 32
8. Nedeljanec 21 8 4 9 34:37 28