1. HNL mladi Pionirima pobjeda protiv Sesveta, kadeti poraženi iz kaznenog udarca

U 9. kolu 1. HNL Međimurje je na Tratama u Nedelišću dočekalo Sesvete.
U susretu pionira u prvom poluvremenu bez golova. Odmah početkom drugog dijela Međimurje dolazi u vodstvo. Iz kornera je ubacio Horvat, a najprisebniji je Krištofić koji iz blizine pogađa za 1:0. Do kraja utakmice pioniri Marija Šarića bolji uz još dva zicera zasluženo uzimaju sva tri boda.
U utakmci kadeta bez šansi u prvom dijelu. U nastavku bolji gosti ali bez prilika sve do pred kraj, kada je nakon prekršaja vratara  Kodbe dosuđen kazneni udarac za Sevete. Za 0:1 precizan je Čavara u 78. minuti . Tako su kadeti Međimurja još uvijek bez pobjede. Slijedi pauza, a prvenstvo se nastavlja 3. studenoga kada pioniri i kadeti gostuju u Solinu.