6.1 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Međimurske nogometne lige (subota): Dinamo (P) bolji od Sloge (Š)

REZULTATI I NAJAVA 9.KOLA MNL

Susjedski derbi u II.MNL – A skupina, igraju Naprijed i Draškovec, dok Dubravčan, odlazi na gostovanje u Donji Mihaljevec. Dobar se nogomet očekuje u susretima Strahoninec-Hajduk (B), te Mura-Sokol. U III.MNL, Zasadbreg 77, gostuje u Zebancu, a lokalni derbi igraju Dubrava i Graničar (N):

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Sloboda (S) – Jedinstvo (GM) 1-1, Podturen – Centrometal 1-2, Hodošan – Polet (P) 2-1, Dinamo (P) – Sloga (Š) 3-0

U derbiju kola, Palovčani su bili bolji od Štrigovčana. Dinamo je poveo u 25.minuti, zgoditkom Karla Bakse, dok vodstvo domaćina povisuje Nino Marčec u 28.minuti. Pobjedu Palovčana, potvrđuje Krunoslav Gajnik u posljednjoj minuti utakmice. Hodošan je upisao pobjedu protiv Poleta. Strijelci za domaćine, bili su Simon Jakšić i Nikola Talan, a za goste je zgoditak postigao Mišo Palfi. Centrometal je slavio u Podturnu, dok su Sloboda (S) i Jedinstvo (GM), odigrali 1-1. Slakovčani dolaze do vodstva, zgoditkom Izidora Kolarića u 34.minuti. Bod Mihaljevčanima, donosi Bojan Bačan u 40.minuti.

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Kraljevčan 38, Juras, D.Novak, F.Aldić ; Dino Jambrović, Trnava – BSK, Filipić, Čižmešija, Mihoci ; Kopasić, Mladost (SM) – Spartak, Fleten, B.Križarić, Fažon ; S.Novak, Graničar (K) – Galeb, I.Križarić, Felker, Mihalić ; Posedi

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Borac (DH) – Drava (K), D.Aldić, Balić ; Podgorelec, Croatia – Mladost (D), Rodrigue, Vlahek, Vlah ; Vuk, Borac PMP – Mladost (I), D.Mesarić, Šegović, Kukovec ; I.Kovač, Drava (DM) – Dubravčan, Srnec, Ž.Novak, Kantoci ; D.Kovač,  Radnički – ČSK, Klarić, Hrustek, Kedmenec ; Borko, Omladinac (DS) – Vidovčan, Klobučarić, Kočila, Dežđek ; Marin Horvat,  Jadran – Budućnost (P), Filipčić, Vuk, V.Baksa ; Kovačić, Naprijed – Draškovec-Geothermae, Škrobar, I.Žganec, Cvetko ; Talan

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 15 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Bratstvo (SV) – Omladinac (M) 5-0, Donji Koncovčak – Trnovec 2-3, Hajduk (Š) – Mali Mihaljevec 3-2

Savčani su bili uvjerljivi protiv Omladinca. Vodeći Trnovec upisao je pobjedu u Donjem Koncovčaku, kao i Hajduk (Š), protiv Malog Mihaljevca.

Nedjelja:

Strahoninec – Hajduk (B), Bacinger, Pintarić, Hrušoci ; Šoltić, Mura – Sokol, Velđi, Sukanec, Nedeljko ; Đuranec, Sloboda (M) – Pobjeda, Juračić, Tomašić, Tomšić ; Modlic, Jedinstvo (NSD) – Budućnost (M), Dumančić, Bašek, F.Novak ; Radek, Venera  PMP – Plavi (Pek.), Sokač, R.Novak, Korunek ; Križarić