REZULTATI I NAJAVA 21.KOLA MNL

U nastavku donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

21. kolo

Subota:

Dinamo (P) – Graničar (K) 1-0, Hodošan – Spartak 3-1, Podturen – Sloga (Š) 1-2, Sloboda (S) – BSK 1-2

U subotnjim susretima, domaće pobjede ostvarili su Dinamo i Hodošan, a gostujuće Sloga i BSK.

Nedjelja:

Mladost (SM) – Kraljevčan 38 Klarić, Sukanec, Ž. Novak, Mijo Horvat, Trnava – Galeb Filipić, B. Križarić, I. Žganec, S. Novak, Bratstvo (J) – Polet (P) P. Kolarić, Zobec, Mihalić, Šoltić, Jedinstvo (GM) – Centrometal Škrobar, Bacinger, Čurila, Kolarić.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

U 21. kolu sastaju se:

Jadran – Drava (K) Toplišnjak, Hrušoci, Korunek, Kopasić, Omladinac (DS) – Naprijed Turk, Čižmešija, Čeke, I. Kovač, Radnički – Draškovec-Geothermae G. Žganec, Mihoci, Vlahek, Modlic, Drava (DM) – Budućnost (P) Hrženjak, Hrustek, Mario Horvat, Vuk, Borac PMP – Vidovčan Juras, Cvetko, Kukovec, Hozjak, Croatia – ČSK Juračić, Vuk, R. Novak, Podgorelec, Borac (DH) – Dubravčan Dominik Horvat, Kedmenec, Vlah, Radek, Mladost (D) – Mladost (I) Graf, Bašek, Sanjković, Sabol.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

U 21. kolu sastaju se:

Subota:

Donji Koncovčak – Mali Mihaljevec 2-2, Bratstvo (SV) – Budućnost (M) 2-0, Sokol – Omladinac (M) 5-1

U Donjem Koncovčaku nije bilo pobjednika, dok su uspješni domaćini bili Bratstvo i Sokol.

Nedjelja:

Venera PMP – Hajduk (B) Bubek, Dežđek, Kočila, Borko, Jedinstvo (NSD) – Hajduk (Š) Đurđek, Fažon, L. Baksa, Đuranec, Sloboda (M) – Plavi D.Aldić,Pintarić, Marciuš, Mesarić, Mura – Trnovec Filipčić,Dino Horvat, Majetić, Vlahek, Strahoninec – Pobjeda I. Križarić, Kantoci, Šegović, Brezovački.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

17. kolo

Subota:

Međimurje-Čakovec – Zasadbreg 77 1-1

U Čakovcu je derbi susret između drugoplasirane NŠ Međimurje-Čakovec i vodećeg Zasadbrega 77, završen sa 1-1.

Nedjelja:  

Otok – Napredak Rodrigue, V. Baksa, Martinović, Perko, Parag – Mladost (S) D. Mesarić, Toplek u Selnici, Dubrava – Bratstvo (P) Hergotić, Tomašić, Paman, Korunić, Zebanec 1986 – Vučetinec, Z. Novak, Dinamo (Ž) – Torpedo Koprivec, Posedi.

Graničar (N) je slobodan.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati.

Ostavi komentar