Havelka i Igrec strijelci u pobjedi nad Istrom

Danas su Međimurci odigrali treći, ujedno i posljednji pripremni susret u sklopu Arena Cupa. Protivnik je bio Istra 1961, a naši nogometaši upisali su pobjedu 2:1

Trener Kovačević susret je započeo s Jesenovićom na vratima, u obrani su bili Palić, Jakupak, Mamić i Hranilović, vezu su činili Zanjko, Radošević, Hlišć i Havelka, a za napad su bili zaduženi Igrec i Marcijuš. U nastavku su s klupe još ušli Gabrić, Bacinger, Hajdinjak, Prenkpalaj, Radiković, Novak, Stojko, Vrbanić i Kuzminski.

Međimurje je već u 10. minuti imalo prednost nad istarskim prvoligašem. U strijelce se kao i protiv Lokomotive upisao Niko Havelka. Istarski prvoligaš do izjednačenja je došao odmah na početku drugog dijela pogotkom Halilovića. Međimurje je ponovno povelo u 66. minuti, a pogodak je postigao Stjepan Igrec.

Do kraja susreta nismo vidjeli pogotke te je Međimurje upisalo vrijednu i lijepu pobjedu koja će sigurno dodatno motivirati mladu međimursku momčad.

Međimurje će ostatak priprema odraditi u Čakovcu, a početak prvenstva zakazan je 14. veljače kada gostuju kod Rudeša.