Nogometašice Međimurja vraćaju se pobjedom iz Velike Gorice

Najave da će pobijediti u Velikoj Gorici ipak su imale podlogu. Očito je da je ekipa nogometašica Međimurja dobro selekcionirana i pripremljena u ovim zimskim pripremama.

U nastavak prvenstva cure koje vodi Ivan Dizdar ušle su pune samopouzdanja i nakon pobjede protiv Donata i remijem s Agramom pala je i Gorica u gostima.

Djevojke ŽNK Međimurje došle su u vodstvo već u 7. minuti golom Terawaki. No na odmor se odlazi u egalu jer domaće nogometašice poravnavaju u 37. minuti iz jedanaesterca.

Ipak bolja igra naših cura došla je na naplatu u 65. minuti kada Ayuri Terawaki postiže drugi gol za pobjedu Međimurja 1:2.

ŽNK MEĐIMURJE: Bartolić, Fuijo, Sedmak, Damjanović, Županić (46. Višnjić), Vujević (88. Katalenić), Fot, Rodriguez, Škrlec, Varga ,Terawaki. Trener: Ivan Dizdar.