Legendarni Darko Rundek stiže u Centar za kulturu „Rudar“ u Središću, gdje će 19. rujna održati koncert u duetu s Anom Kovačić. Ulaznice su dostupne putem interneta i na blagajni centra, a dostupni su i termini za kupnju tijekom ovog tjedna.
Blagajna Centra za kulturu „Rudar“ bit će otvorena za prodaju ulaznica u nekoliko termina ovog tjedna. Posjetitelji ih mogu kupiti u utorak, 9. rujna, od 18.00 do 20.00 sati, u srijedu, 10. rujna, od 10.00 do 12.00 sati, u četvrtak, 11. rujna, od 18.00 do 20.00 sati, te u petak, 12. rujna, od 10.00 do 12.00 sati. Osim toga, ulaznice će biti dostupne i subotom i nedjeljom prije filmskih projekcija prema redovnom rasporedu.
Organizatori ističu kako je koncert Darka Rundeka i Ane Kovačić jedinstvena prilika za publiku da uživa u intimnoj atmosferi centra za kulturu i doživi emotivno i kvalitetno glazbeno iskustvo. Publika može očekivati repertoar koji zadovoljava dugogodišnje fanove Rundeka, ali i nove slušatelje željne suvremene i emotivne izvedbe.
Centar za kulturu „Rudar“ ovim događajem nastavlja tradiciju pružanja bogatih kulturnih sadržaja u Središću, naglašavajući važnost glazbe i umjetnosti u životu lokalne zajednice.








