Na terenima Teniskog kluba Jug u Čakovcu održano je finale Momčadskog prvenstva Međimurja za veterane, kojim je završena ovogodišnja sezona natjecanja. U završnom susretu sastale su se momčadi Jug 2 i Punčec Lap, a naslov prvaka i ove je godine pripao čakovečkim veteranima iz Teniskog kluba Franjo Punčec, koji su slavili rezultatom 4:1.
Ovim trijumfom veterani Punčeca obranili su naslov po treći put zaredom, potvrdivši dominaciju na međimurskoj teniskoj sceni.
Na prvenstvu je ove godine sudjelovalo trinaest momčadi: Punčec Lap, Punčec 8, Punčec Shpitza, Dubravčan Balidoo, Dubravčan Duly, Jug 2, Mursko Središće, Sveta Marija, Sveti Martin na Muri, Prelog 2 i 3, Pribislavec te Nedelišće.
U četvrtfinalu su zabilježeni sljedeći rezultati: Punčec Lap – Prelog 2 (4:1), Punčec 8 – Mursko Središće (5:2), Jug 2 – Nedelišće (4:3) i Dubravčan Balidoo – Punčec Shpitza (5:1).
U polufinalnim susretima Punčec Lap bio je bolji od Punčeca 8 s 4:1, dok je Jug 2 svladao Dubravčan Balidoo rezultatom 4:3.
U finalu je Punčec Lap potvrdio status favorita pobjedom 4:1 nad momčadi Juga 2, čime su veterani Teniskog kluba Franjo Punčec ponovno ponijeli titulu prvaka Međimurja.
Izvor i foto: Teniski klub Franjo Punčec







