83-godišnjak u Velikoj Gorici pao s visine od oko 3,5 metara i od ozljeda preminuo

Policija je izvijestila o tragičnom događaju koji se dogodio u srijedu u Kurilovečkoj ulici u Velikoj Gorici.


Naime, 83-godišnji korisnik ustanove za starije osobe je između 6 i 7.15 sati s visine od oko 3,5 metara pao na tlo.

Liječnička pomoć nesretnom 83-godišnjaku pružena je u Kliničkom bolničkom centru Zagreb gdje je od zadobivenih ozljeda preminuo, stoji u priopćenju Policijske uprave zagrebačke.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE