Udruga za sindrom Down proslavila Svjetski dan kokica uz film

Udruga za sindrom Down Međimurske županije jučer je organizirala posebnu filmsku večer za mlade, obilježavajući Svjetski dan kokica. Sudionici su uživali u hrskavim grickalicama i omiljenim filmovima, a prostor udruge ispunio je miris svježih, toplih kokica.


Uz pucketanje kokica iz lonaca i odličnu atmosferu, mladi su proveli večer u društvu prijatelja, a aktivnost je završila posjetom roditeljima na roditeljskom sastanku, kojima su mladi razveselili dan punim zdjelama kokica.

– Kokice su uvijek dobra ideja – istaknuli su u objavi.

Ova aktivnost realizirana je u sklopu projekta Mogu sve što hoću 2026., a sufinancirana je od strane gradova i jedinica lokalne samouprave. Cilj radionice bio je ne samo zabava, nego i jačanje zajedništva i kreativnog izražavanja mladih članova udruge.

Foto: Facebook/ Udruga za sindrom Down Međimurske županije

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE