13.9 C

U zanimljivom susretu Zrinskice do boda u Osijeku

Osijek i naše Zrinskice su odigrali vjerojatno najzanimljiviji susret 2. kola 1. HRL za žene. Svaka ekipa imala je svojih uspona i padova pa je na kraju remi nekako najpravedniji.

Domaćinu je pripalo prvo poluvrijeme. Nakon što su u 16. minuti domaće rukometašice povele 9:3, malo tko je mogao pomisliti da će tu biti neke neizvjesnosti. Šest minuta prije predaha imale su Osječanke i plus devet (15:6), da bi Zrinski serijom 1:6, uspio doći na minus četiri na poluvremenu (16:12).

Osijek je vodio i cijelo drugo poluvrijeme. Ali Zrinski je stalno pritiskao. Do drugog izjednačenja (prvo je bilo 3:3), gošće su stigle u 58. minuti. U sljedećem napadu Osijek je poveo 28:27. Ali nije izdržao do kraja. Lucija Cvitanović je 90. sekundi prije kraja donijela novo izjednačenje Zrinskom.

U posljednjim sekundama  Zrinski je dobio napad za pobjedu, ali čakovčanke nisu uspjele doći do prave prilike za udarac pa su bodovi na kraju podijeljeni.